Відбулася ділова зустріч з послом ЄС в Україні Хюго Мінгареллі

6 лютого 2017 р. в Дніпропетровській обласній раді відбулась зустріч голови обласної ради Гліба Пригунова та директора Дніпропетровського інвестиційного агентства Валентини Затишняк з послом ЄС в Україні Хюго Мінгареллі.

Головними питаннями, які обговорювали на зустрічі були: економічна ситуація та економічний розвиток Дніпропетровщини з особливою увагою до малого і середнього бізнесу, реформа децентралізації та її виклики для Дніпропетровської області, інтеграція внутрішньо переміщених громадян, необхідність участі для Дніпропетровщини у програмах, що фінансуються ЄС.

Пан Посол наголосив на тому, що Україна для Європи – це стратегічний партнер, і пріоритетним завдання Європи є сприяння збереженню її цілісності і незалежності. Хюг Мінгареллі зазначив, що і надалі Європа буде надавати допомогу внутрішньо переміщеним особам та поширить обмін між студентами та викладачами ВУЗів.

Отже, вже найближчим часом до Дніпропетровської області приїде європейська експертна команда з питань модернізації державного управління. Вже наступного місяця у Дніпрі відкриється Центр підтримки бізнесу. Пан Мінгареллі зазначив, що європейці розуміють, що український бізнес працює в складних умовах і деякі компанії втратили свої ринки. Тому завдання ЄС допомогти цим компаніям відновитися. Центр підтримки бізнесу буде надавати консультаційні та навчальні послуги, аби українські підприємства могли прийняти європейські норми і стандарти.

У свою чергу Гліб Пригунов подякував всій європейській спільноті за підтримку: „Наша область – прифронтова зона, це певний виклик і суспільству, і бізнесу, і владі. Дійсно, військові дії на сході виснажують кожного з нас. Тому всебічна підтримка наших сусідів, додає сил, додає впевненості, що ми переможемо”.