Відкриття нових можливостей для галузі дизайну та архітектури Дніпропетровщини

3 жовтня 2017 року у Дніпропетровській обласній раді відбулась зустріч з представниками італійського проекту DESANKA. Цього разу до нас завітали засновники  проекту, а саме: Лючіо Дотто – архітектор, арт-директор проекту, Леонардо Рагаццо – виконавчий директор проекту та Мішель Лорензетто – фінансовий директор проекту. Дніпропетровщину представляли провідні будівельні та дизайнерські компанії і  професійні заклади освіти на чолі з головою організації роботодавців у сфері будівництва, депутата обласної ради, секретаря постійної комісії обласної ради з питань будівництва, транспорту, зв’язку та благоустрою, Віктора Шинкевича.

Від самого початку зустрічі присутніх вразила натхненна презентація Лючіо Дотто, який розповів про історію виникнення проекту та про перспективи українсько-італійського співробітництва.

«Для нас, як для ідеологів проекту є важливим момент мультидисциплінарності та обміну досвідом між спеціалістами. Ми бачимо, що у Вас є перспективи і ми хочемо допомогти Вам відкрити потенціал Дніпропетровщини у розвитку галузі будівництва та дизайну», – зауважив арт-директор проекту Лючіо Дотто.

«На мою думку, така співпраця може бути корисною як для вищих навчальних закладів області, так і для будівельних компаній, адже це розширення горизонтів, вихід на нові ринки, обмін досвідом та практиками. Сподіваюсь, що незабаром ми зможемо побачити результат тісної спіпраці з нашими італійськими колегами», – сказала директор DIA  Валентина Затишняк.

Наразі, проект DESANKA розпочав роботу з Національним авіаційним університетом у місті Києві.