Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) та Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) мають намір інвестувати в розвиток р. Дніпро 50 млн євро.
«Розвиток сільськогосподарської сфери ставить нові виклики перед українською транспортною та логістичною мережею. Україна має унікальний ресурс, використання якого може дозволити Україні стати стратегічною частиною європейської економіки, – це Дніпро»,- заявив Посол Нідерландів Кейс Кломпенхауер.
Віце-прем’єр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе зазначила, що розвиток внутрішнього водного транспорту сприятиме «екологізації перевезень шляхом зменшення шкідливих викидів автотранспортом», що є одним із пріоритетних завдань країни для асоціації з Європою.
«Зазначені заходи дозволять активно розвивати в Дніпропетровській області сектор логістики, перетворивши регіон на транспортних hub, через наявні та зростаючі можливості перевалки та транспортування вантажів всіма видами транспорту», – зазначила директор DIA Валентина Затишняк.

Джерело: https://mind.kiev.ua/news/20173494-ebrr-investue-50-mln-evro-u-proekt-iniciativi-rozvitku-dnipra