Запрошуємо на конференцію «Актуальність впровадження електронної демократії»

28 травня о 10:00 розпочнеться конференція “Актуальність впровадження електронної демократії”. На подію запрошуються громадські активісти, ІТ-спеціалісти, представники державних органів. Організатором заходу виступає програма EGAP Dnipro.

Конференція буде присвячена проблемам впровадження електронної демократії в Україні. Представники EGAP, Фонду Східна Європа, Державного агентства з питань електронного врядування, а також міжнародних ІТ-компаній, а саме IBM, Intel, Cisco та Denovo, які виступають у ролі національних партнерів, розкажуть, як планується розвиток електронної демократії в Україні в рамках нашої програми.

Місце проведення: Національний центр аерокосмічної освіти молоді ім. О.М. Макарова (м. Дніпропетровськ, пр-т Гагаріна, 26). Конференція розпочнеться 28 травня о 10:00.

Також на конференції команда EGAP Dnipro презентує конкурс EGAP Challenge та анонсує час і місце проведення першого хакатону, а також підсумує проміжні результати роботи.

Крім цього, буде проведено серію лекцій, присвячену електронній демократії. Зокрема, директор компанії DEVRAIN SOLUTIONS Олександр Краковецький розповість про впровадження інструментів електронної демократії в Україні та світі, заступник голови Державного агентства з питань електронного урядування Олексій Вискуб – про законодавчі моменти відкритих даних та е-демократії, Євген Саранцов з проекту zakupki.prom.ua – про монетизацію B2G проектів.

Наприкінці конференції планується обговорення проектів з електронної демократії потенційних учасників конкурсу.

Окремий час буде відведено на спілкування та нетворкінг.

Вхід вільний. Реєстрація обов’язкова (за посиланням http://goo.gl/forms/477jUCZCu0)

EGAP – це програма, яка спрямована на покращення взаємодії між органами державної влади та громадянами України за допомогою використання новітніх технологій. Програма реалізується Фондом Східна Європа та Державним агентством з питань електронного урядування за підтримки Швейцарської Конфедерації. У Дніпропетровській області проектом EGAP спільно займаються центр інновацій SPACE HUB, бізнес акселератор FeelGoodLabs та регіональний бізнес-інкубатор InnovationBOX.

Детальніше на http://egap.in.ua/

Facebook www.facebook.com/EGAP.Dnipro

З питань акредитації звертайтеся за телефоном 093-160-83-45 (Дарина Даниленко) або пишіть на електронну пошту darina.khimich@gmail.com