Затверджено порядок здешевлення сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва для аграріїв

Уряд підтримав проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва».

Державна підтримка надасть змогу сільськогосподарським виробникам здешевити придбання сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва на 25% й сприятиме оновленню машинно-тракторного парку.

 «Постановою удосконалюється та уточнюються окремі норми та положення порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва, зокрема в частині надання можливості сільгосптоваровиробникам отримати компенсацію вартості техніки та обладнання, придбаних у жовтні – листопаді 2019 р. за рахунок коштів, передбачених у державному бюджеті на 2020 р. на означені цілі», – зазначають в Мінекономіки.

Також повідомляється, що спрямування коштів відбуватиметься через уповноважений банк, що підпише з Мінекономіки меморандум про загальні засади співробітництва. Компенсація надаватиметься сільськогосподарським товаровиробникам на безповоротній основі у розмірі 25% вартості техніки та обладнання (без урахування ПДВ).

Джерело: Мінекономіки