Агрохолдинг KSG Agro запустив дві модернізовані котельні на біопаливі – паливних пелетах – в школах сіл Тритузне і Надеждівка Солонянського району Дніпропетровської області, загальною потужністю 1 МВт.

Завдяки вкладеним інвестиціям KSG Agro, в сумі 1,5 млн грн, буде заощаджено до 40% коштів на оплату тепла.

«Разом з територіальними громадами ми реалізуємо програму модернізації котелень сільських шкіл Дніпропетровщини з метою переходу з опалювання дорогим газом або вугіллям на паливні пелети. Ця програма реалізується за рахунок інвестицій холдингу без залучення коштів держбюджету », – розповів голова ради директорів KSG Agro Сергій Касьянов.

Також на початку жовтня була введена в експлуатацію котельня для їдальні в Новопокровській школі Дніпропетровської області.

В даний час загальний обсяг генерації тепла KSG Agro становить 5,25 МВт, що більше, ніж в попередньому опалювальному сезоні на 25%. Планується, що паливо для котелень буде виробляти новий цех в селі Новопокровка. Пелетна лінія цеху вже зібрана і в даний час проходять її випробування. Планований обсяг потужності становить 2400 т паливних пелет на рік.

Раніше повідомлялось, що Агрохолдинг KSG Agro розпочав будівництво заводу з виробництва енергетичних пелет у Криворізькому районі.

Довідково:

KSG Agro – європейська інноваційна група компаній, яка працює за принципом вертикальної інтеграції. Акції холдингу включені в лістинг Варшавської фондової біржі. Основною діяльністю KSG Agro є обробка землі та виробництво сільськогосподарських культур.

Джерело: www.ukragroconsult.com