Зустріч заради результату: підсумки Регіональної конференції у Дніпрі

21 червня у Дніпрі відбулась Регіональна конференція «Підтримка інвестиційної та експортної діяльності МСБ», яка зібрала понад 150 учасників, серед яких представники малого та середнього бізнесу (МСБ), фермерських господарств, банків та консалтингових компаній.

Захід проводився за підтримки голови Дніпропетровської обласної ради Гліба Пригунова та за ініціативи Дніпропетровського регіонального інвестиційного агентства (DIA) у партнерстві з Дніпропетровською торгово-промисловою палатою (ТПП) та Європейською Бізнес Асоціацією (EBA).

В рамках Конференції були представлені міжнародні програми, що спрямовані на підтримку МСБ, а саме: програма з підтримки фінансування інвестиційних проектів МСБ від Німецько-Українського фонду; програма EBA Unlimit Ukraine та програми USAID «Лідерство в економічному врядуванні» (LEV) та «Агросільрозвиток», тощо. Під час заходу провідні українські та міжнародні банки представили актуальні та вигідні програми кредитування для МСБ, які реалізуються шляхом пільгового кредитування, консультацій та формування бізнес асоціацій.

Під час Конференції значна увага була присвячена можливостям розвитку експортного потенціалу МСБ, а також були презентовані алгоритм та механізми виходу на європейський та міжнародний ринки для представників МСБ Дніпропетровщини.

«Малий та середній бізнес є соціально-економічним фундаментом, на якому будується сучасна успішна держава. Цей сектор, багато в чому, визначає темпи економічного зростання, а також виконує важливу соціальну функцію вирішення проблем зайнятості шляхом створення нових робочих місць та сфер занятості. Підприємці з сектору МСБ є основою формування середнього класу в країні, тому сьогоднішня Конференція була спрямована на покращення діяльності МСБ у Дніпропетровській області» – зазначив Гліб Пригунов, голова Дніпропетровської обласної ради.

«Інвестиційне Агентство (DIA) пильно стежить за тенденціями та змінами у інвестиційній активності області, незважаючи на суттєві зміни у логістичних напрямках переміщення товарів, зниження практичної зацікавленості зовнішніх інвесторів щодо розміщення нових виробництв, відмічається активізація внутрішнього інвестора – малого та середнього бізнесу та фермерських господарств. Протягом року Агентство вивчало ситуацію та умови, у яких працює малий та середній бізнес. І це дало нам змогу зрозуміти, що представники МСБ регіону потребують інформаційної, консультаційної та фінансової підтримки. Одним з таких інструментів може стати спільний з Німецько-Українським Фондом проект щодо підтримки МСБ в регіоні» – зазначила Валентина Затишняк, директор Дніпропетровського регіонального інвестиційного агентства.

За посиланням Ви зможете більш детально ознайомитись з доповідями спікерів Регіональної Конференції «Підтримка інвестиційної та експортної діяльності МСБ».

Всіх представників МСБ, які зацікавлені в реалізації власних інвестиційних проектів, запрошуємо звертатися за підтримкою до Дніпропетровського інвестиційного агентства (DIA).

Більше фото з Конференції можна переглянути за посиланням.