Попри жахіття війни, хоробрість дніпропетровських аграріїв не має меж: агробізнес налагоджує логістику та співпрацю з іноземними партнерами, підтримує роботу своїх виробництв, та намагається враховувати попит, як внутрішнього, так і зовнішнього ринків.

Подальша робота українського агросектору, що вистояв в умовах війни, надає підґрунтя для розвитку. На супроводі DIA є 6 інвестиційних проєктів від громад та бізнесу регіону, що увійшли до Investment guide 2022/2023, як пропозиція для потенційних інвесторів:

  • будівництво комплексу для зберігання, сортування, пакування фруктів та овочів;
  • створення виробництва борошномельно-круп’яної продукції;
  • заснування заводу з перероблення меду;
  • запуск виробництва сухого равликового слизу;
  • два проєкти з відкритя молокопереробних заводів.

Кожен проект є унікальним та має відповідні цілі, технічні параметри та розраховані економічні показники. Наприклад проект із будівництва комплексу призначеного для високоякісного зберігання фруктів та овочів з подальшими сортуванням, пакуванням, передбачається на виробничій території фермерського господарства, яке розміщено по сусідству із сучасним садом. Реалізація інвестроєкту дозволить отримати не тільки додану вартість, але й посилити  присутність в торговельних мережах України, вийти на ринки ЄС та зайняти довгострокові лідируючі позиції у сегменті якісного вітчизняного продукту. А це, відповідно, забезпечить підвищення рентабельності виробництва, створення понад 150 робочих місць, збільшить надходження бюджетів всіх рівнів.

Як бачимо, агросектор Дніпропетровщини працює на добробут регіону, продовольчу безпеку України та світу. Кожен агровиробник, роблячи свою справу, створює підґрунтя для сприятливішого інвестиційного клімату та зростання ділової активності.

У разі зацікавленості проєктами в агропромисловому комплексі та отриманні детальної інформації, прохання звертатись із запитом на електронну адресу: info@dia.dp.ua.