Американська Home Essentials інвестує до $6 млн у виробництво меблів в Україні

Світовий лідер із виробництва та здавання в оренду меблів та предметів інтер’єру Home Essentials розгортає виробництво меблів та матраців в Україні. Вже завершено всі реєстраційні дії та обрано майданчик для розміщення виробництва.

Проєкт виходить на стадію впровадження та починає жити власним життям – наймання працівників, завезення виробничого обладнання та формування кола постачальників.

Вже у другому кварталі 2023 року розпочнеться відвантаження продукції. На першому етапі проєкт створює 50-60 робочих місць, до кінця 2023 року буде створено 300 робочих місць.

Інвестор переносить в Україну частину операційних процесів бек-офісу зі штаб-квартири в Гонконгу і тут будуть забезпечені роботою управлінці та креативники – логісти, маркетологи тощо.

За аналогією зі схожими фабриками в Україні, це виробництво і надасть обігу близько $12-15 млн. Уже в перші місяці роботи можливий експорт продукції на $0,5-1 млн/місяць.

Експорт заплановано спочатку до Іспанії, Португалії, Італії та Франції, а вже з другого кварталу 2023 року – до більшості країн Євросоюзу.

Для старту виробництва, на обладнання та обігові кошти, у першому півріччі 2023 року передбачено близько $1 млн інвестицій, у 2-3 кварталі – до $5 млн.

Компанія Home Essentials – світовий лідер із виробництва та здавання в оренду меблів та предметів інтер’єру. Головний офіс (штаб-квартира) – Гонконг. Європейський офіс – Мадрид. Компанія здійснює операції більш ніж у 26 країнах світу.

Джерело: www.inventure.com.ua