ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» завершив черговий етап проєкту по модернізації обладнання другої виробничої дільниці дробильної фабрики гірничого департаменту. Комбінат встановив нову лінію дроблення руди.

Сума інвестицій – $7,5 млн.

Комбінат встановив дві нові дробарки, які дозволять збалансувати обидва потоки дробленої руди. Останні надходять з конвеєрів на збагачувальну фабрику №2. Зараз на нових дробарках проходять пусконалагоджувальні роботи з виходом на проєктну потужність. Тепер АМКР зможе проводити планові та позапланові ремонти конвеєрів, а також знизити втрати по випуску продукції при позапланових простоях обладнання.

Після виведення дробарок на виробничі потужності АМКР зможе компенсувати втрати при зупинці обладнання на 300-320 тис. т дробленої руди на рік.

Довідково:

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» – металургійне підприємство повного циклу, входить до групи ArcelorMittal. Комбінат охоплює весь виробничий ланцюжок – від видобутку залізної руди та виробництва коксу до виготовлення готової металопродукції. Підприємство виробляє напівфабрикати, а також сортовий і фасонний прокат.

Джерело: www.gmk.center