Корпорація ArcelorMittal Europe освоїла випуск сталі лінійки Granite HDXtreme з органічним покриттям, яке забезпечує високий рівень захисту від ультрафіолету і корозії.

«Granite HDXtreme призначена для облаштування дахів і фасадів на будівлях біля моря. Вона вже перевершує вимоги останніх європейських стандартів, її ефективність гарантує придатність і стійкість, а також стабільність кольору покриття до 40 років в залежності від середовища», – йдеться в корпоративній газеті «АрселорМіттал Кривий Ріг».

Перевагами сталі є відсутність хроматів і важких металів, а також на 100% підлягає вторинній переробці, і є дуже стійкою. Вона має низький рівень СО2 в порівнянні з альтернативними рішеннями, такими як алюміній. Міцність сталі базується на тришаровій системі покриття 75 мкм. Кожен шар виконує різну, але цілісну функцію.

Грунтове покриття грає ключову роль в захисті від корозії. Поверх нього кладеться базове покриття, яке забезпечує довговічність стали і остаточний колір. Третій шар складається з лаку, який дає текстуру, підвищує міцність і потенціал вивітрювання УФ променів. Дана марка відповідає і перевершує вимоги останніх відповідно до європейських стандартів.

ArcelorMittal – провідна світова сталеливарна і гірничодобувна компанія з присутністю в 60 країнах і виробничими активами в 18 країнах. За підсумками 2020 року, сталеливарний гігант скоротив виробництво сталі на 20,3% в порівнянні з 2019 роком раніше – до 71,5 млн т.

Джерело: www.gmk.center