Австралія скасувала на рік мита на український імпорт

Австралія скасувала на рік мита на імпорт з України

Уряд Австралії оголосив про скасування митних тарифів на імпорт з України на рік. Цей захід набирала чинності 05 липня 2022 р.. Про це повідомляє міністр торгівлі й туризму Австралії Дон Фаррелл.

За словами міністра, скасування тарифів на імпорт до Австралії з України є ключовою частиною поточних зусиль щодо подальшого поглиблення двосторонніх торговельних та інвестиційних відносин.

«Захід, який є частиною пакету підтримки, озвученого прем’єр-міністром (Австралії) за підсумками візиту до Києва, набирає чинності відсьогодні. Це йде слідом за аналогічними діями наших міжнародних партнерів, таких як Європейський Союз та Сполучене Королівство», – йдеться у повідомленні.

2021 року український імпорт до Австралії становив близько $122 млн. 

Про співпрацю Дніпропетровської області з Австралією читайте за посиланням.

Як повідомляли раніше, США на рік скасували мита на українську сталь. Зокрема, Штати  тимчасово зупинили дію тарифів за розділом 232 на імпорт сталі з України.

Нагадаємо, що раніше Велика Британія достроково скасувала всі мита та квоти на продукцію українського виробництва. Пізніше і Євросоюз ухвалив рішення про скасування імпортних митних тарифів на весь український експорт терміном на рік.

Джерело: https://gmk.center/ua/