Безкоштовні канали збуту для українського бізнесу

Сьогодні кожна українська компанія робить все можливе для того, щоб підтримати економіку нашої держави. Тому важливо підтримувати діючі канали продажу та створювати нові.

Для того, щоб допомогти українському бізнесу з цим завданням, електронний торговий майданчик SmartTender.biz відкрив напрям — безоплатний доступ до комерційних торгів для всіх компаній.

Як брати участь у комерційних торгах на електронному майданчику?

Кожне підприємство чи організація для свого функціонування потребує різноманітних товарів (наприклад, сировини для виробництва одягу), послуг (наприклад, ремонту обладнання) чи робіт. Тому навіть зараз приватні компанії щодня оголошують велику кількість закупівель. Український бізнес матиме змогу знайти постачальника для різного роду товарів: продукти харчування, одяг, канцтовари, електроніку, меблі чи щось інше.

Процедура онлайн-торгів виглядає так:

  • Замовник публікує оголошення про закупівлю товарів, робіт чи послуг на електронному майданчику.
  • Усі зареєстровані на майданчику постачальники даного товару, робіт чи послуг отримують сповіщення про закупівлю та за бажанням надсилають у відповідь свої цінові пропозиції.
  • Замовник вибирає найбільш вигідну пропозицію та укладає угоду з постачальником.

Процедура комерційної закупівлі дозволяє постачальникам і замовникам витрачати мінімум часу й зусиль на пошук контрагентів, а отже забезпечувати безперебійну роботу свого бізнесу.

Для того, щоб знайти покупця та отримати замовлення, достатньо пройти коротку реєстрацію у ролі «Постачальник» за посиланням.

Участь у комерційних закупівлях — безкоштовна.

Сьогодні весь світ, і в першу чергу — Україна, відмовляється від російського ринку та продукції. Саме тому майданчик SmartTender.biz пропонує якнайшвидше переходити з 1С та його російських аналогів на альтернативний український продукт — MASTER:Бухгалтерія.

До кінця квітня 2022 року кожна охоча компанія може безкоштовно підключити дане програмне забезпечення.

Джерело: https://business.diia.gov.ua/