Чехія готова взяти на себе координацію процесу відбудови Дніпропетровської області

16 серпня заступник міністра Євген Перебийніс провів зустріч із заступником міністра закордонних справ Чеської Республіки Ярославом Кюрфюрстом, який перебуває в Україні з візитом.

Євген Перебийніс подякував Чехії за всебічну підтримку України в її протистоянні російській збройній агресії. Ярослав Кюрфюрст висловив готовність Чехії і надалі надавати Україні необхідну підтримку і допомогу, у тому числі шляхом посилення міжнародних санкцій проти РФ.

Співрозмовники обговорили актуальні питання двостороннього співробітництва та окреслили подальші практичні шляхи його розвитку. Вони також обговорили участь Чехії у втіленні проєктів із відбудови України.

Ярослав Кюрфюрст підтвердив, що Чехія готова взяти на себе координацію процесу відбудови Дніпропетровської області.

Окрему увагу сторони приділили взаємодії у сфері європейської інтеграції України, яка є одним з головних пріоритетів Головування Чехії у Раді Європейського Союзу у другому півріччі 2022 року.

Обговорювалося проведення спільних заходів та поглиблення взаємодії двох країн на цьому напрямі.

Довідково:

Чехія належить до групи країн, які надали Україні найбільшу допомогу зброєю та військовою технікою, а також третьою державою за кількістю прийнятих українських громадян, які змушені були виїхати за кордон внаслідок розв’язаної Росією війни – понад 400 тисяч.

Детальна інформація про співпрацю Дніпропетровської області та Чехії за посиланням.

Джерело: www.mfa.gov.ua