Чехія представить програму підтримки українського бізнесу

Торгово-промислова палата України та Чеське Торгове Агентство (CzechTrade Agency), що діє під патронатом Міністерства промисловості і торгівлі Чехії, готують програми з відновлення українських підприємств, зокрема експортерів.

Зараз триває робота з узагальнення й розгляду запитів/пропозицій від членів Палати щодо необхідної допомоги українському бізнесу.

Можливості для співпраці на рівні палат та міністерств, зокрема у розрізі допомоги українському бізнесу, обговорили під час візиту президента ТПП України Геннадія Чижикова до Чеської Республіки.

На конференції у Чеській торговій палаті 29 березня відбулись зустрічі із керівництвом палати, заступником міністра промисловості і торгівлі Чехії Мартіною Тауберовою, празьким бізнесом.

Уряд Чехії, Міністерство промисловості і торгівлі та Чеської Торгової палати заявили про готовність надати необхідне сприяння та допомогу для якнайшвидшого відновлення економіки України, зокрема економічної діяльності МСБ.

Запрошуємо взяти участь у презентації програми від Чеського Торгового Агентства, яка відбудеться в режимі онлайн 13.04.2022 з 12:00 до 14:00 години (за Київським часом).

Реєстрація

Контактна особа в ТПП України – Забашта Валерія (+380503664997, valeryz.2393@gmail.com).

Джерело: www.ucci.org.ua