CZ Loko відправила до України перший з чотирьох локомотивів для компанії «АрселорМіттал Кривий Ріг»

Чеська компанія CZ Loko – одне з провідних підприємств залізничного машинобудування у Центральній Європі – відправила до України перший з чотирьох маневрових та магістральних локомотивів EffiShunter 1600 для компанії «АрселорМіттал Кривий Ріг» (АМКР).

Теплотяги оптимізовані для маневрових і важких робіт на промислових гілках, зокрема – в металургійній і добувної промисловості, а також оснащені дизельним двигуном Caterpillar потужністю 1550 кВт і генератором тяги Siemens. Вони обладнані цифровою системою управління, круїз-контролем, електродинамічним гальмом і захистом від ковзання (при тязі).

«Локомотиви супроводжувались двома платформами з візками. У CZ Loko пояснили, що це візки широкої колії, заміна котрих буде виконана на станції Ганіска, що знаходиться поблизу словацького Кошице (від Ганіски до Ужгорода прокладена колія стандарту 1520 мм)», – зазначається у повідомленні.

Заміну візків зроблять через те, що спочатку для випробувань на локомотиви були встановлені візки для ширини колії 1435 мм, в тому числі для того, щоб вони могли проходити випробування на полігоні в Чехії.

Свій локомотив також отримає фінська компанія Fenniarail.

Відзначимо, що АМКР став другим (після Fenniarail) замовником локомотивів даного типу для колії 1520 мм. Перший після випробувань відправився до України, а решта ще знаходяться у виробництві.

«АрселорМіттал Кривий Ріг» замовив чотири локомотиви за €9 млн у чеської компанії CZ Loko ще у серпні 2019 року. Закупівля нових теплотягів, їх модернізація, а також ремонт, дозволять підприємству наростити ефективний залізничний парк.

Джерело: gmk.center