Для України існує ряд пріоритетів роботи в рамках СОТ

Україна виробила ряд пріоритетів подальшої роботи в рамках Світової організації торгівлі. Про це заявив заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тарас Качка у своєму виступі на першому засіданні Генеральної ради СОТ, яке відбулося на початку березня, повідомила пресслужба міністерства.

Зокрема, Тарас Качка наголосив на необхідності комплексного та наскрізного підходу до врегулювання питань багатосторонніх торговельних переговорів, зокрема для досягнення суттєвого прогресу щодо доступу до ринку сільськогосподарських товарів.

«Крім того, заступник міністра окреслив аспекти взаємозв’язку торгівлі та захисту навколишнього середовища, зокрема в контексті реалізації окремих цілей сталого розвитку», – додали в пресслужбі.

Також повідомляється, що в ході заходу делегація Мінекономіки України обмінялася думками з представниками інших членів СОТ щодо ключових аспектів і напрямків багатосторонніх торгових переговорів. Серед іншого обговорювалася можливість введення мораторію на застосування мита при електронній передачі даних, а також низка питань щодо впливу пандемії COVID-19 на торгівлю та економіку.

Джерело: Інформаційно-аналітичне агентство «АПК-Інформ»