ДМЗ підтвердив відповідність якості металопродукції європейським стандартам

За результатами аудиту сертифікаційної компанії TÜV SÜD прийнято рішення продовжити термін дії сертифіката відповідності ще на рік.

На Дніпровському металургійному заводі (ДМЗ, Дніпро), що входить в DCH Steel групи DCH Олександра Ярославського, успішно пройшла наглядова інспекція системи заводського виробничого контролю гарячекатаного прокату за європейськими стандартами EN.

Вперше сертифікат відповідності європейському будівельному регламенту завод отримав у 2010 році. Відтоді щорічно підприємство проходить наглядову інспекцію, щоб представники сертифікаційної компанії TÜV SÜD переконалися: система заводського виробничого контролю як і раніше працює з дотриманням всіх вимог регламенту.

Аудитори відзначили високий рівень професійної підготовки працівників і лінійних керівників в цехах. Вони кваліфіковано надавали інформацію, аргументовано відповідали на поставлені запитання.

Принципових відхилень від технічного регламенту інспекція не виявила: прийнято рішення продовжити термін дії сертифіката відповідності ще на рік.

Довідка:

Дніпровський металургійний завод – металургійне підприємство повного циклу. У 2020 році завод виробив 160 тис. тонн чавуну, 175 тис. тонн стали і 140 тис. тонн прокату. Щомісяця завод виробляє близько 20 видів готового прокату для постачання українським і закордонним споживачам. Продукція заводу експортується більш ніж в 40 країн світу.

Джерело: www.metallurgprom.org