Дніпропетровщина сприяє релокації бізнесу

З початку військової агресії рф проти України, частина Дніпропетровщини зазнає щоденних обстрілів  – зруйновано частину інфраструктури, обмежено доступ бізнесу до ресурсів та ринків збуту. Та регіон й надалі залишається індустріальним серцем України з розвинутою промисловою інфраструктурою. Бізнес адаптується до воєнних умов: підприємства поступово налагоджують канали постачання сировини та пристосовуються до нових умов співпраці. З урахуванням релокації частини підприємств до регіону, у них відкриваються нові можливості розвитку власного бізнесу.

Так, для підприємств, що планують перемістити свої потужності Дніпропетровський регіон пропонує загалом ≈ 400 тис.м². Це пропозиції вільних виробничих площ – приміщень та будівель, як для великих виробництв, так і для малого бізнесу.

Кожна пропозиція є унікальною. Наприклад, промисловий майданчик у м. Павлоград для розміщення виробництва, має площу будівлі 1000 м² з наявною інженерною інфраструктурою та земельною ділянкою 2,7 га. Або 4 приміщення від 30 до 50 м² для бізнесу у діючому будинку побуту, що знаходиться на червоній лінії в смт Солоне.

До Дніпропетровщини вже переїхали 74 компанії із Донецької, Луганської, Запорізької та Харківської областей. Серед них – оптова та роздрібна торгівля, переробна промисловість, хімічна та агропромислова сфери. Також багато підприємців перевели свої склади, аби вберегти продукцію.

Бізнесу варто звернути увагу, що DIA може підібрати не тільки виробничі площі, а й промислові майданчики для розміщення виробництва, відповідно до запиту. У разі зацікавленості просимо звертайтесь на електрону пошту: info@dia.dp.ua