До уваги організацій та їх об’єднань, які зацікавлені у створенні потужностей щодо спільного виробництва готових продуктів

Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (AГРО), вивчає попит на підтримку створення  потужностей з надання послуг щодо спільного виробництва напівфабрикатів та/або продуктів, готових для споживання.

Проєкт передбачає створення виробничих потужностей на території об’єднаних територіальних громад, які можуть бути використані мікро та малими виробниками відповідно до розроблених та погоджених умов спільного використання.

Такі потужності можуть бути у власності комунального підприємства, кооперативу, фізичної або юридичної особи, а також здаватися в оренду, використовуватися відповідно до договору про спільну діяльність, на основі кооперативних відносин тощо.

Основна мета діяльності таких потужностей – надання можливості мікро та малим виробникам продукції отримати доступ до переробних потужностей, які відповідають всім нормам і вимогам вітчизняного законодавства щодо безпеки продуктів харчування (в першу чергу відповідно до стандартів ХАССП), і виготовити продукцію за специфічними технологіями (крафтова продукція).

Даний проєкт може передбачати надання й інших супутніх послуг, наприклад, маркетингу виробленої продукції, формування спільного регіонального бренду, відстежування смакових характеристик продукції тощо.

Запрошуються організації, їх об’єднання, які зацікавлені в створенні або розвитку потужностей з надання послуг щодо спільного виробництва готових продуктів та такі потужності розташовані чи будуть розташовані у цільових областях*. Для участі у програмі прохання заповнити анкету та переслати її до 30 жовтня 2020 року на адресу електронної пошти: olprykhpdko@chemonics.com.

Після отримання анкети, учасників буде повідомлено про подальшу діяльність програми USAID-АГРО в цьому напрямку.

*Цільовими областями діяльності Програми USAID-AГРО є: Дніпропетровська, Запорізька, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Харківська, Херсонська і Черкаська області.