Досвід DIA: корисні аспекти для розвитку інвестиційної привабливості громад

3 вересня 2018 року фахівці Дніпропетровського регіонального інвестиційного агентства (DIA) виступили спікерами тренінгу з розробки інвестиційного паспорту, який зібрав представників громад Дніпропетровщини. Тренінг було організовано Дніпропетровським центром розвитку місцевого самоврядування.

На тренінгу представники DIA презентували свої авторські напрацювання «Інвестиційний інструментарій «від ідеї до кінцевого продукту».

Під час тренінгу фахівцями DIA було надано практичні рекомендації щодо формування дієвих інформаційно-презентаційних матеріалів задля формування іміджу кожної окремої громади та області в цілому як інвестиційно привабливої території.

Особливу увагу приділили процесу створення Інвестиційного паспорту, оскільки саме він є одним із головних та широковживаних інструментів посилення мотивації інвестування та, у свою чергу є відносно незалежним від формування інвестиційного клімату, і пов’язаний не лише з організаційними моментами.

Під час тренінгу відбулася жвава дискусія щодо необхідності розробки стратегій розвитку територій та необхідності просування маркетингових інструментів. Кожен представник громади погодився з тим, що це є важливою складовою у формуванні позивного іміджу територій. Крім того, учасники тренінгу дійшли висновку, що кожна територія повинна віднайти свою унікальність.

DIA відкрито для співпраці, готове поділитися своїм досвідом та працювати з новими, цікавими ідеями задля розвитку Дніпропетровщини.