ФАО оголосила тендери для підтримки українських аграріїв

28 July 2006, Rome - A general view of FAO Headquarters.

Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) оголосила міжнародний тендер на закупівлю потужностей для зберігання зерна та вирішення теперішнього дефіциту сховищ в Україні з метою надання аграріям необхідного обладнання для зберігання зерна протягом 2022-2023 років. Тендер оголошено у межах проєктів, фінансових урядів Канади та Японії.

Разом із Міністерством аграрної політики та продовольства України ФАО працює над впровадженням Стратегії щодо підтримки зберігання зерна, метою якої є забезпечення потужностей для зберігання 4,07 млн тонн зерна, або приблизно 25% від розрахункового дефіциту зерносховищ.

ФАО розпочала масштабний процес закупівель, що спрямований на виробників та постачальників на глобальному, регіональному та національному рівнях. Очікується, що більшість запропонованих технологій буде передано на обласний рівень до початку-середини жовтня, коли потреби у зберіганні врожаю досягнуть піку. Технології, які будуть закуплені у межах тендеру, включають:

  • Рукави для зберігання зерна, навантажувачі та розвантажувачі зерна;
  • Модульні зерносховища з тентовим покриттям та місткістю від 300 до 1000 тонн (для пшениці).

Для того, щоб взяти участь у цьому тендері, постачальникам пропонують подати заявку через Глобальний ринок ООН www.ungm.org, обравши тендери:

  • 2022-30 – запрошення до участі у тендері (ITB) на закупівлю рукавів для зберігання зерна, навантажувачів та розвантажувачів зерна для України.
  • 2022-31 – запрошення до участі у тендері (ITB) на закупівлю модульних зерносховищ з тентовим покриттям та місткістю до 1000 тонн (для пшениці) для України.

Постачальники повинні бути зареєстровані.

Детальні інструкції щодо того, як отримати доступ до тендерної документації та подати тендерну пропозицію, можна завантажити на сторінці управління тендерами UNGM (Tender Management page).

Подати тендерну пропозицію можна до 5 серпня 2022 року, 14:00 за київським часом.

1 серпня 2022 року о 15:00 ФАО проведе онлайн-зустріч для потенційних постачальників, щоб представити детальну інформацію про вимоги до подання заявки, ознайомити з інструкціями щодо реєстрації у системі UNGM та надати відповіді на запитання.

Посилання для участі у заході.

Пароль: FAOUKRAINE.

Джерело: www.export.gov.ua