GO ASIA: можливості для української харчової продукції на ринку Східної Азії

Офіс з розвитку підприємництва та експорту разом з COIN trade development за підтримки Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» започатковують масштабну ініціативу – «GO ASIA: можливості для української харчової продукції на ринку Східної Азії».

У межах ініціативи пройде серія вебінарів з фокусом на розвиток експорту української харчової продукції у 7 країнах Південно-Східної Азії: Японії, Республіці Корея, Сінгапуру, Таїланду, В’єтнаму, Малайзії та Індонезії.

Окрім вебінарів передбачено низку індивідуальних консультацій з аналізом полиць супермаркетів обраних країн для компаній, які брали участь у торговельних онлайн-місіях до країн Азії.

Період проведення: грудень 2021 р. – березень 2022 р.

Перший вебінар із серії відбудеться 17 грудня об 11:00 та буде присвячений ринкам Республіки Корея та Японії!

До участі у вебінарі запрошуються експортні менеджери та комерційні директори компаній-виробників харчової продукції, які є представниками малого та середнього бізнесу та прагнуть розвивати свої продажі в Азії.

З вебінару учасники дізнаються про переваги та бізнес-можливості торгівлі у регіоні, оберуть для себе найперспективніший ринок, зрозуміють інсайти та підготують свою продукцію до потреб ринку країн Азії. Також ознайомляться з дослідженням країн та отримають практичні рекомендації для успішного експорту.

Реєстрація доступна до 15 грудня за посиланням.

«Go Asia» є органічним продовженням серії торговельних онлайн-місій до країн Азії, що були проведені COIN за підтримки Програми USAID КЕУ на початку року та підтвердили високий потенціал українського експорту.