Грант на розробку інтернет-майданчика з продажу меблів українських виробників

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ), яка впроваджується компанією Кімонікс Інтернешнл, очікує на заявки від роздрібних продавців меблів, операторів торгових інтернет-майданчиків, галузевих асоціацій та інших гравців меблевого, щоб підтримати розробку торгового інтернет-майданчика для українських виробників меблів у ринковому B2B сегменті.

Грант надається для розробки програмного забезпечення, створення контенту, рендерингу продуктів, забезпечення роботи кол-центру, здійснення онлайн-замовлень і платежів, управління логістикою та післяпродажного обслуговування.

Головна мета – збільшити обсяги продажів меблів вітчизняними МСП за допомогою нового каналу збуту.

Заявки слід подавати через Submittable – заповніть онлайн-форму та дотримуйтесь інструкцій щодо заповнення та завантаження необхідних документів.

Заявники повинні відповідати наступним критеріям:

▪ досвід роботи на ринку понад три роки

▪ щорічний дохід від 100 000 євро

▪ загальна кількість персоналу – понад 5 осіб

Програма USAID КЕУ планує надати грант на загальну суму близько 1 700 000 грн для реалізації вищезгаданих заходів і завдань. Кінцева сума гранту залежатиме від заходів у рамках грантової діяльності та кінцевих перемовин, отже, може бути нижчою або виходити за межі вищезазначеної суми. Грантоотримувач повинен здійснити власний внесок, у сумі не меншій ніж 30% від загальних кваліфікованих витрат на реалізацію проєкту.

Дедлайн: 17 серпня

Усі питання надсилайте на електронну адресу Grants@CEPUkraine.org, вказавши “RFA-2021-025” в темі листа.

Деталі за посиланням.

Джерело: www.facebook.com/usaidcep.ua