Незабаром громади Дніпропетровської області стануть по-справжньому цифровими!

Програма націлена на використання новітніх цифрових інформаційно-комунікаційних технологій, які допомагають удосконалити якість управління, покращують взаємодію влади й громадян та сприяють розвитку громад в Україні.

Відбір пройшов в рамках Програми EGAP – «Електронне урядування для підзвітності влади та участі суспільства». Всю фінансову складову взяла на себе Швейцарська агенція з розвитку та співробітництва. Реалізувати конкурс допомогли Фонд Східна Європа (Україна) і Фонд Innovabridge (Швейцарія) в партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України.

Для участі були відібрані декілька областей: Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Одеська і Луганська.

У фіналі конкурсу перемогли 25 територіальних громад – по п’ять з кожного цільового регіону, зокрема в нашій області:

Протягом 2021-2023 років переможці повинні отримати фінансову допомогу в реалізації програми «Електронне урядування для підзвітності влади та участі суспільства». Проєкт передбачає:

  • впровадження та забезпечення ефективної роботи цифрових інструментів;
  • проведення заходів щодо підвищення цифрової грамотності населення;
  • поліпшення якості надання публічних послуг;
  • впровадження електронних сервісів;
  • планування та проведення інформаційних кампаній для залучення громадян та подальшого розвитку громадянського суспільства.

Цифровізація Дніпропетровщини не за горами. Вітаємо переможців!

Нагадуємо, що Дніпропетровське інвестиційне агентство аналізує інвестиційний потенціал територіальних громад за новоствореними районами області, визначаючи їх унікальність та перспективні напрямки подальшого розвитку. Детальніше за посиланням.