Інвестиційні пропозиції об’єднують громади Дніпропетровщини

Громади та бізнес Дніпропетровщини стають сильнішими, об’єднуючи зусилля, зокрема шляхом створення інвестиційних пропозицій.

На супроводі DIA знаходиться понад 30 інвестиційних пропозицій за пріоритетними напрямками в різних сферах, таких як:

  • промисловість та енергетика (пропонується створення різних промислових підприємств від виробництва залізобетонних та керамічних виробів до виробництва добрив; у галузі альтернативної енергетики – пропозиція з будівництва вітряної електростанції);
  • АПК (створення переробних виробництв, фермерських господарств, будівництво птахофабрики та зернового елеватору);
  • будівництво (виробництво будівельних матеріалів – скло листове, бітумне і керамічне дахове покриття);
  • послуги (пропозиції охоплюють логістичну та річкову інфраструктури, а також створення сучасних, спортивних та оздоровчих об’єктів, впровадження комплексної ефективної системи поводження з ТПВ).

Інвестиційні пропозиції економічного та соціального розвитку громад, готуються у постійному діалозі з жителями, місцевим бізнесом, аби пересвідчитися, що вони відповідають пріоритетам місцевого розвитку і сприятимуть поліпшенню добробуту у самій громаді.

Об’єднала громади також ініціатива підтримки переселенців. Наразі у портфелі DIA нараховується:

  • 65 земельних ділянок, загальною площею понад 1800 га для будівництва сучасного житла для переселенців;
  • 78 будівель, загальною площею близько 100 тис м² та 15 об’єктів незавершеного будівництва, планованою площею понад 30 тис м² – під житлову реконструкцію.

Враховуючи постійну співпрацю з громадами регіону, DIA може запропонувати– інвестиційні пропозиції та/або підібрати відповідно до запиту та технічних параметрів території та будівлі громад для реалізації інвестиційних ідей бізнесу. У разі зацікавленості просимо звертайтесь на email info@dia.dp.ua