Інвестиційний потенціал українського аграрного сектора становить $34 млрд

Інвестиційний потенціал аграрного сектора України, навіть за нинішніх складних умов, становить щонайменше $34 млрд. Про це заявив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час відкриття V Українсько-німецького економічного форуму.

«Інвестиційний потенціал українського агарного сектора щонайменше $34 млрд дол. Це те, що ми бачимо сьогодні. Кожен вкладений євро однозначно принесе гарантований прибуток уже в найближчій перспективі, негайно після завершення війни», – сказав очільник уряду.

За його словами, АПК є локомотивом української економіки, який до повномасштабного вторгнення Росії демонстрував зростання на рівні 5-6% щороку і становив суттєвий відсоток ВВП.

«Сьогодні через окупацію, замінування, експортну блокаду наших портів цей сектор втрачає. Але, я переконаний, завдяки європейським та німецьким інвестиціям швидко відновиться», – зазначив прем’єр-міністр.

Він також згадав про Green Deal. «Бачимо себе кліматично модернізованою державою. Європейські інвестиції в «чисте» українське виробництво — це крок до реалізації «зеленого переходу», – сказав Д. Шмигаль.

Джерело: https://www.apk-inform.com/uk