Кабінет Міністрів України затвердив «безвізову» угоду з Індонезією

14 жовтня Уряд України прийняв постанову про затвердження Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Індонезія про взаємне скасування візових вимог, вчинену 29 червня 2022 року в Києві.

Положеннями угоди передбачається можливість здійснення громадянами держав сторін, які користуються дійсними паспортами для виїзду за кордон, безвізових подорожей:

  • строком до 30 днів протягом кожного візиту громадян України в Індонезію;
  • строком до 30 днів протягом 60 днів для поїздок громадян Республіки Індонезія в Україну.

З набранням угодою чинності буде встановлено на взаємній основі безвізовий режим поїздок усіх категорій громадян України та Республіки Індонезія, що сприятиме збільшенню обсягів торгівлі та розвитку міжлюдських контактів, а також туризму, щойно дозволить безпекова ситуація.

Про дату початку застосування угоди повідомимо додатково після завершення відповідних внутрішньодержавних процедур індонезійською стороною.

Довідково:

Наразі громадяни України можуть подорожувати до Республіки Індонезія без віз строком до 30 днів на підставі закордонних паспортів, дійсних протягом не менш ніж 6 місяців з дати в’їзду в Республіку Індонезія, якщо метою поїздки є транзитний проїзд, туризм, відвідання родини/друзів, службове відрядження, участь у культурному/науковому обміні (візові вимоги скасовано Республікою Індонезія для громадян України в односторонньому порядку у 2016 році).

Для громадян Республіки Індонезія – пред’явників звичайних (закордонних) паспортів, які мають намір відвідати Україну, існує можливість оформлення української е-візи.

Пред’явники дипломатичних та службових паспортів України та Республіки Індонезія можуть в’їжджати і перебувати на території держави іншої сторони без віз строком до 30 днів протягом кожного візиту відповідно до Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Індонезія про звільнення від оформлення віз громадян, які користуються дипломатичними та службовими паспортами, від 05.08.2016 року (Угода застосовується з 17.02.2019 року).

Джерело: www.mfa.gov.ua