Конкурс на одержання субгранту для надання допомоги українським аграрними ММСП у доступі до організованих ринків збуту аграрної продукції

Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (AГРО) оголошує конкурс на одержання субгранту для надання допомоги українським аграрними ММСП (мікро, малим та середнім підприємствам) у доступі до організованих ринків збуту аграрної продукції.

Метою даної субгрантової діяльності є покращення продуктивності та доступу ММСП до організованих ринків у цільових ланцюгах створення доданої вартості аграрного сектору.

Організації мають відповідати наступним критеріям:

– Наявність досвіду, мінімум  2  роки,  у проведенні навчання та наданні консультацій з таких питань: 

  • передпродажної підготовки продукції
  • впровадження міжнародних стандартів якості та безпечності виробництва продукції 
  • створення та супровід діяльності виробництв продуктів з доданою вартістю
  • введення компаній/продуктів в системні канали збуту (супермаркети, HoReCa)
  • створення бренду, комунікаційної стратегії

– Спроможність  та здатність проаналізувати потреби цільової аудиторії та своєчасно корегувати зміст навчальних програм для врахування виявлених потреб у навчанні. 

– Наявність можливості заключення контрактів або рекомендацій щодо співпраці з власними або партнерськими ланцюгами доданої вартості. 

– Наявність консультантів/тренерів, які повинні мати досвід практичної роботи з постачання готової продукції не менше 5 років, досвід проведення навчань/тренінгів, вільно володіти українською мовою. 

– Наявність технічних ресурсів, необхідних для виконання завдань (приміщень, обладнання, виробничих потужностей інше).

Програма АГРО проведе передзаявочний on-line семінар 15 вересня з 12.00 до 14.00, де можна буде поставити питання стосовно ЗПЗ і отримати вказівки щодо порядку заповнення аплікаційної форми. Для участі у семінарі необхідно підтвердити свою участь до 14 вересня, надіславши ім’я учасника, назву організації, електронну адресу учасника та його номер телефону на адресу agro.subawards@chemonics.com та в темі листа вказати RFA № 06.

Заявки (технічну пропозицію, бюджет і супровідні документи) надсилайте в електронному форматі не пізніше 18:00 за місцевим часом 2 жовтня на адресу agro.subawards@chemonics.com з посиланням на RFA №06.

Усі питання щодо ЗПЗ №06 надсилайте на ім’я менеджера відділу субгрантів і контрактів Ігоря Цимбалістого, на електронну адресу: agro.subawards@chemonics.com з посиланням на RFA № 06 у темі листа.

Повний опис технічного завдання та інструкцій щодо підготовки та подання заявок наведені у Запиті на подання заявок на одержання субгранту (RFA/ЗПЗ) №06 за посиланням. Форми заявки та інші додатки до оголошення можна завантажити за цим посиланням.

Джерело: www.prostir.ua