Конкурс на подання концептуальних документів для реалізації ініціатив щодо покращення продуктивності сільського господарства в Україні

Folders with the label Applications and Grants

Програма «Врожай», що фінансується USAID та впроваджується Кімонікс Інтернешнл, оголошує конкурс на подання концептуальних документів для реалізації ініціатив щодо покращення продуктивності сільського господарства, зміцнення продовольчої безпеки та просування практики сталого ведення сільського господарства в Україні.

Присудження згідно з цим Річним програмним запитом (APS – анг.Annual Program Statement) буде створено та впроваджено відповідно до нормативних актів USAID та уряду США, що регулюють надання грантів за контрактами, і внутрішньої політики управління грантами Програми «Врожай».

Програма USAID «Врожай» співпрацюватиме з учасниками ринку з державного та приватного секторів для досягнення відповідних результатів, а саме:
1.1. Збільшити використання вдосконалених практик.
1.2. Збільшити використання покращених сортів насіння.
1.3. Збільшити використання засобів захисту рослин (ЗЗР).
1.4. Збільшити використання тривалого сталого зрошення та/або дренажу.
1.5. Підтримка дезактивації та рекультивації ґрунту.

Географія охоплення
Програма «Врожай» підтримуватиме сільськогосподарський сектор в усіх регіонах України, окрім тимчасово окупованих територій. Пріоритет надаватиметься запропонованим заходам, спрямованим на вирішення нагальних проблем у східних та південних областях.

Проект опублікує відеозапис для підтримки процесу подачі заявок 26 липня 2024 року о 17:00 за київським часом. Цей відеозапис допоможе потенційним заявникам зрозуміти вимоги щодо розробки форми концептуальної заявки.

Тим часом Програма Врожай збиратиме запитання на електронну пошту ukraineharvestSIF@harvestukraine.com та надсилатиме відповіді всім потенційним заявникам 26 числа кожного місяця. Згаданий відеозапис та сесії дадуть зацікавленим заявникам можливість задавати запитання про APS та отримувати поради щодо заповнення паперової форми концептуальної заявки (Форми концепції грантового проекту).

Завантажити повний опис технічного завдання та додатки можна за посиланням

Джерело: https://www.prostir.ua