KSG Agro та швейцарська SUISAG домовилися розпочати співробітництво в сфері племінної генетики

Агрохолдинг KSG Agro і швейцарська сервісна свинарська компанія SUISAG досягли домовленості розпочати співробітництво у сфері племінної генетики, селекції й охорони здоров’я тварин. Про це повідомляє пресслужба агрохолдингу.

«Домовленість про початок співробітництва між KSG Agro та SUISAG швейцарською сервісною компанією в царині свинарства, було досягнуто 21 січня 2021 р. під час візиту до агрохолдингу швейцарських топменеджерів. Фінансовий директор SUISAG Матео Айпріл (Matteo Aepril) та головний ветеринарний лікар Стафані Клаусман (Stefanie Klausmann) 20-21 січня в ході візиту до KSG Agro провели перемовини в операційному офісі компанії в Дніпрі, а також відвідали свинокомплекс агрохолдингу в с. Нива Трудова. На свинокомплексі швейцарські партнери ознайомилися з можливостями для впровадження власної генетики SUISAG, її технологій вирощування свиней. Гості високо оцінили технічну облаштованість свинокомплексу та заходи біологічної безпеки, що застосовують в KSG Agro», – зазначили у пресслужбі.

В процесі конструктивного спілкування між швейцарцями та керівником свинарського напрямку агрохолдингу Ігорем Ушаковим, головним ветлікарем свинокомплексу Елеонорою Єсиною та Головою Ради директорів Сергієм Касьяновим, було прийнято рішення розпочати співробітництво.

Ключовими напрямами партнерства було визначено придбання та використання свиноматок генетики SUISAG, надання швейцарцями консультацій з технологій вирощування свиней, обмін досвідом з біобезпеки та охорони здоров’я тварин. Сторони також визначили орієнтовні строки підписання відповідних документів – меморандуму та угод – це має відбутися вже в першому півріччі 2021 року.

Нагадуємо, що свинарський бізнес агрохолдингу KSG Agro, який входить до ТОП-10 виробників свинини України, сконцентровано в Нивотрудівській громаді Дніпропетровської області. Свинарство є конкурентною перевагою та стратегічним пріоритет розвитку ОТГ. Більше інформації у профілі Нивотрудівської громади за посиланням.

Довідково:

Компанія «SUISAG» є головним сервісним та експертним центром швейцарського свинарства. У компанії об’єднані генетика, селекція і розведення племінних тварин, виробництво насіння для штучного запліднення та охорона здоров’я тварин. Завдяки високоякісній продукції та послугам компанії «SUISAG» підприємства з розведення і відгодівлі свиней у Швейцарії й за її межами, а також інші представники галузі свинарства отримують професійну підтримку і вичерпні консультації. Клієнти всередині країни та за кордоном можуть користуватися плодами великого досвіду, накопиченого протягом багатьох десятиліть. Великою перевагою для зарубіжних клієнтів є статус Швейцарії як країни, вільної від РРСС (Репродуктивно-респіраторний синдром свиней), Крім головного акціонера – компанії «Suisseporcs» – і різних міноритарних акціонерів, що працюють в даній галузі, акціями компанії «SUISAG» також володіють близько 250 свинарів.

KSG Agro – один з провідних агрохолдингів України, європейська інноваційна група компаній, яка працює за принципом вертикальної інтеграції. Основною діяльністю компанії є обробка землі та виробництво сільськогосподарських культур, а також виробництво свинини. Починаючи з вересня 2014 року, KSG Agro реалізує нову стратегію розвитку, згідно з якою компанія розвиває найбільш перспективні проєкти, в першу чергу свинарство, а також рослинництво.