МЗС України підтримало ініціативу “Seeds for Ukraine”, яка допоможе українцям виростити більше врожаю

Міністерство закордонних справ України долучилося як партнер до ініціативи “Seeds For Ukraine”, яка допоможе забезпечити приватні господарства в Україні, що постраждали від російської агресії, необхідним для посівної насінням.

Російська агресія пошкодила ланцюги постачання в Україні, ускладнила постачання насіння до приватних господарств та вплинула на роботу фермерів, які тепер змушені працювати під загрозою у багатьох районах нашої держави. Агресивна війна РФ завдала шкоди не лише глобальній продовольчій безпеці та експортному постачанню сільськогосподарської продукції, але і поставила перед значними викликами місцеві громади в Україні. 

«Насіння для України» закликає агрокомпанії, фермерські господарства, громади та бізнес надсилати насіння для підтримки домогосподарств в Україні.

Одними із перших солідарність з українським народом через підтримку ініціативи висловили громадяни та бізнес Канади. 

«Після того, як Росія вторглася в Україну у лютому 2022 року, світ на власні очі побачив неймовірну стійкість українського народу. “Насіння для України” підтримує українські родини, постачаючи їм насіння з Канади та Нідерландів, яке допомагає виростити врожай та забезпечити себе. Це — маленький знак глибокої поваги Канади до українців» — Джулія Басс, старший торговий комісар посольства Канади в Україні.

Ініціатива започаткована у співпраці із Київською школою економіки, проєктом “Супровід урядових реформ в Україні” (SURGe), “Новою поштою” та компанією “Метод Бюро”.

Спільно з командою ініціативи “Сади Перемоги”, допомога від наших іноземних партнерів буде розподілятись безпосередньо між громадами, що постраждали від війни. 

Команда проєкту закликає громади, фермерів та агрокомпанії з країн ЄС, Британії та Канади надсилати допомогу у вигляді сертифікованого насіння для приватного використання. 

Детальна інформація про ініціативу та способи допомоги доступна на сайті: www.seeds.kse.ua

Джерело: www.mfa.gov.ua