На площах МГЗК побудували фабрику переробки шламів марганцевої руди

ТОВ «Максіпром груп» на площах АТ «Марганецький гірничо-збагачувальний комбінат» (Марганецький ГЗК) побудувало фабрику з переробки шламів марганцевої руди.

Продуктивність фабрики – до 5 млн т на рік шламів марганцевої руди, і до 1 млн т за готовим марганцевого концентрату.

«Черговий проєкт« Максіпром груп »завершено. Додаткові робочі місця, зі зниженням загальної екологічного навантаження для регіону в обсязі перероблених шламів, тобто, до 30% від існуючих обсягів шламонакопичувачів, працюючи тільки на існуючих площах. Це два роки будівництва », – констатував виконавчий директор« Максіпром груп »Сергій Антонов.

Раніше Марганецький ГЗК заявив про інвестування 558 млн грн в будівництво цеху з переробки шламів марганцевої руди.

Марганецький ГЗК – єдиний в Україні і в СНД гірничо-збагачувальний комбінат, який веде видобуток марганцю підземним способом. На території, що розробляється у східній частині Нікопольського родовища марганцевих руд (на Грушевсько-Басанській ділянці) комбінат отримує до 80% своєї продукції.

Комбінат складається з п’яти шахт, двох кар’єрів (Басанського і Грушевського), збагачувальної фабрики та дослідницького промислового комплексу хімічного обладнання.

Центром Марганецької ТГ є місто Марганець, що розташоване на родовищі марганцевих руд, які мають світове значення. Основним містоутворюючим компонентом економіки громади є добувна галузь. Балансові запаси марганцевих руд складають – 240 млн тонн. Тут веде свою діяльність АТ «Марганецький гірничо збагачувальний комбінат» – одне із провідних підприємств з видобутку й переробки марганцевої руди, а також виробництва марганцевого концентрату, що використовується у металургійній промисловості. 

З детальною інформацією про громаду пропонуємо ознайомитись в Інвестиційному профілі ТГ за посиланням.

Джерело: https://gmk.center/