Неймовірні села України 2020. Фіналісти конкурсу

2 листопада 2020 року завершилося онлайн-голосування V Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України 2020», в ході якого були визначені села-фіналісти.

До фіналу від Дніпропетровської області увійшли:

 

З 15 листопада редакція AgroPortal.ua розпочне публікувати матеріали про кожне із сіл-фіналістів, в яких розповість, чим живуть села, як розвиваються та чому саме їхня бізнес-ідея варта перемоги.

Захист бізнес-проєктів сіл відбудеться в січні 2021 року. Точна дата буде оголошена згодом.

Нагадуємо, що DIA формує інвестиційні профілі громад Дніпропетровщини, де проаналізовано інвестиційний потенціал ОТГ, їх унікальність та перспективні напрямки подальшого розвитку. Вся інформація консолідована на сайті розділі «Інвестиційні профілі ОТГ» за посиланням.

Для довідки. Конкурс «Неймовірні села України 2020» онлайн-видання AgroPortal.ua цьогоріч проводить уп’яте. Головний приз — 100 тис. грн на реалізацію бізнес-проєкту від головного партнера — Посольства Королівства Нідерландів в Україні. Крім головного подарунка переможцю, компанія «Бейкер Тіллі Україна» допоможе одному з 10-ти сіл, які пройшли до етапу онлайн-голосування, в реалізації їхнього бізнес-проєкту. А Всеукраїнська асоціація громад одному із сіл-фіналістів надасть комплексний консультаційний супровід громади на період становлення після місцевих виборів. П’ятірка сіл-фіналістів конкурсу отримає річну передплату на журнал Agroexpert та набір спеціалізованої аграрної літератури.