Неймовірні села України 2022. Pестарт в умовах війни. Подача заявок

Після трьох місяців життя в умовах повномасштабної війни редакція AgroPortal.ua спільно з Посольством Королівства Нідерландів в Україні відновлює прийом заявок на Всеукраїнський конкурс «Неймовірні села України 2022».

«Неймовірні села України 2022» стартував під гаслом сталого розвитку. Проєкти розглядались за такими напрямами: кругове виробництво, ефективне управління відходами, раціональне використання ресурсів, відновлювальна енергетика та кооперативний рух.

Зважаючи на те, що сьогодні в пріоритеті українських громад відбудова сільських територій, AgroPortal.ua приймає заявки, направлені на підтримку переробки агропродукції на місцях, створення кооперативів та робочих місць.

Оновлені етапи проведення конкурсу

27 травня — 26 червня 2022 р. — додатковий період подання заявок на конкурс.

27 червня — 30 червня 2022 р. — додатковий відбір редакцією AgroPortal.ua та Посольством Королівства Нідерландів 10 найкращих заявок.

10 червня — 17 липня 2022 р. — публікація на сайті AgroPortal.ua проєкту та історії кожного з 10 сіл-фіналістів конкурсу.

Липень 2022 р. — онлайн-захист проєктів-фіналістів конкурсу. Визначення та нагородження переможців (дату буде оголошено окремо). 

Вимоги до села-претендента на участь у конкурсі

Заповнити анкету села-претендента на участь у Всеукраїнському конкурсі «Неймовірні села України 2022».

Надіслати на пошту agroportal.ua@gmail.com фото села у гарній якості та фото, які візуалізують поданий на конкурс проєкт, вказавши в темі листа назву села та область.

Примітка. Організатори залишають за собою право не інформувати тих учасників, які не пройдуть І етап конкурсного відбору.

Призовий фонд

Село-переможець Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України 2022» отримає 100 тис. грн на реалізацію проєкту від головного партнера — Посольства Королівства Нідерландів в Україні. Ще 2 села-фіналіста отримають по 50 тис. грн.

Контактні особи

  • Панасюк Іванна, координатор Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України. Сталий розвиток». Тел.: (063) 223 13 91; e-mail: agroportal.ua@gmail.com
  • Помянська Наталія, координатор Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України. Сталий розвиток». Тел.: (098) 271 89 69; e-mail: agroportal.ua@gmail.com

Джерело: www.agroportal.ua