Нові можливості для представників будівельної галузі та супутніх сфер

Відкрито нову групу для представників будівельної галузі та супутніх сфер у програмі «Fit for Partnership with Germany». Це Програма Федерального міністерства економіки і енергетики для менеджерів Україна-Німеччина, яку реалізує GIZ.

Програма дає доступ до нових коопераційних зв’язків із Німеччиною та Європою в цілому, із партнерами в Україні та в 20 країнах-партнерах, доступ до 15 тисяч бізнесів із країн-партнерів: від Мексики, Чилі, Індії до Китаю.

Девіз Програми: Нові ринки — Нові товари — Нові технології — Нові можливості — Європейські цінності у веденні бізнесу — Ваші інвестиції у майбутнє.

Отже, якщо Ви представляєте підприємство, що має зовнішньоекономічний потенціал та зацікавлені у встановленні коопераційних зв’язків з підприємствами Німеччини чи країн-партнерів Програми, – це для Вас!

В умовах нашого сьогодення, з огляду на необхідність відбудови багатьох промислових та цивільних об’єктів, будівництва нових об’єктів з нуля (у тому числі для релокованих підприємств), відкривається спеціальна група для представників будівельної галузі та супутніх сфер:

Детально за посиланням: завантажити файл

Дедлайн подачі заявки: 30 серпня 2022

Фінансування Програмиздійснюється за рахунок німецької сторони і включає в себе: оплату житла, харчування (напівпансіон), страхування, поїздки по Німеччині в обмеженій кількості в рамках програми (індивідуальні зустрічі, семінари, виставки тощо).

Як стати учасником Програми, аплікаційна форма (заявка) для заповнення на сайті Програми «Fit for Partnership with  Germany»

Якщо маєте запитання, прохання контактувати із фахівцем Українсько-німецького коопераційного бюро Дніпропетровської торгово-промислової палати Євгенією Бойко за тел.: (056) 374-94-10 (12, 09), ел. пошта: bco@dcci.org.ua

Джерело: www.cci.dp.ua