Новий порт на Дніпрі. Інвестиції у будівництво річкового термінала Акварель

Корпорація Алеф інвестує у розвиток річкового термінала Акварель у Дніпрі.

Як повідомив бізнесмен Вадим Єрмолаєв у Facebook, у його планах — «створити індустріальний логістичний вузол, який поєднає безліч промислових завдань».

«Місто Дніпро — це найдальша точка від Чорного моря вглиб країни, де річка Дніпро залишається, як і раніше, повносудноплавною. Це означає, що сюди можуть проходити судна вантажопідйомністю 5 тис тонн. Така інфраструктура дуже виграшна для регіону», — написав Єрмолаєв.

За його словами, Алеф уже доопрацювала причал терміналу до довжини 180 м із гарантованою глибиною 4 м.

«Також цього року закінчуємо будівництво в нашому порту зернового комплексу на 17 тис. тонн зберігання. Це об’єкт інфраструктури, який дозволить накопичувати зерно і відвантажувати його на судна з продуктивністю до 375 тонн/год зернового ринку, як великим трейдерам, так і невеликим приватним компаніям. Термінал зможе не лише надавати послугу з навантаження зерна, а й з накопичення, а також підробітку до експортних параметрів якості», — додав він.

Суму інвестицій Єрмолаєв не назвав.

 

Портовий комплекс ТОВ Акварель було введено в експлуатацію у 2010 році, він може приймати різні типи суден класу річка-море та залізницею відправляти вантажі на станцію Нижньодніпровськ-Пристань.

Корпорація Алеф об’єднує 10 різнопрофільних бізнесів, що працюють у сегменті девелопменту, виробництва медичних виробів, будматеріалів й безшовних труб, аграрній сфері.