Одні з перших в Україні: «Сади Дніпра» сертифікувалася за стандартом Global G.A.P. GRASP

В Україні «Сади Дніпра» в числі перших, хто отримав сертифікат, що свідчить про високу соціальну відповідальність європейського рівня.

«Сади Дніпра» підтвердили свою відповідність міжнародному стандарту Global G.A.P. Наявність такого сертифіката є сигналом для іноземних імпортерів про якість та безпеку продуктів.

Цього разу підприємство сертифікувалося не тільки за основним модулем, але й успішно пройшло аудит в блоці Global G.A.P. GRASP, що підтверджує високий рівень соціальної відповідальності та відповідність загальноєвропейським нормам.

Компанія «Сади Дніпра» є учасником корпорації «Алеф». Свою діяльність підприємство розпочало у 2016 році й зараз є однією з тих українських компаній, що найбільш динамічно розвиваються у сфері вирощування та експорту яблук. «Сади Дніпра» відомі також високотехнологічним обладнанням – з 2019 року на базі виробництва функціонує автоматизована лінія сортування яблук, яка здатна обробити 12 тонн фруктів на годину.

Також на базі компанії будується найбільше в Україні холодильне сховище для яблук, де вперше в країні запроваджена система динамічного газового середовища (ACR), яку ще називають «системою управління диханням». 

«Все європейське суспільство давно вже працює з таким видом сертифікації, як Global GAP GRASP, і ми, звичайно ж, не хочемо відставати. Блок GRASP, в першу чергу, означає те, що всі співробітники нашого підприємства є соціально захищеними. Основа сертифіката Global GAP GRASP – самодекларації про надійну соціальну практику: всі працівники влаштовані офіційно і мають можливість отримувати всі соціальні виплати. Якщо говорити більш глобально, то вони просто соціально захищені люди», – відзначили представники компанії.

Щоб пройти аудит, компанія продемонструвала штатний розклад, щоб довести офіційне працевлаштування всіх працівників. Також було показано, яким чином нараховується заробітна плата, щоб аудитор був упевнений в прозорості цього процесу. Було доведено дотримання всіх податкових відрахувань і наявність соціальних виплат.

Довідково. За 4 роки існування компанія «Сади Дніпра» вийшла на міжнародний ринок і поставляє яблука елітних сортів в країни Європейського союзу, Азії та Близького Сходу. Корпорація «Алеф»об’єднує різнопрофільні бізнеси, які працюють в сегменті девелопменту, виробництва будівельних матеріалів та аграрній сфері. Стратегією бізнесів-учасників «Алеф» є діяльність, спрямована на постійне вдосконалення процесів і впровадження інновацій.

Джерело: Alef Corporation