Онлайн бізнес-форум Україна – Шрі-ланка

20 січня 2022 року об 11:00 відбудеться онлайн бізнес-форум Україна – Шрі-Ланка, за участю українських і шріланкійських дипломатичних установ, керівництва ТПП обох країн і ділових кіл України та Шрі-Ланки.

Захід організовується у співпраці з Посольством Шрі-Ланки в Україні (знаходиться в Анкарі), ТПП Цейлону та іншими партнерськими організаціями.

Програма зустрічі передбачає пленарну частину, в якій будуть висвітлені найближчі перспективи та пріоритетні напрями українсько-шріланкійського економічного співробітництва, секцію Q&A та секторальні робочі групи, в яких компанії зможуть провести В2В (за вимогою).

Основні теми, які плануються до обговорення та переговорів:

  • Специфіка шріланкійського ринку для українських експортерів
  • Експортно-інвестиційний потенціал України
  • Практичні аспекти ЗЕД Україна – Шрі-Ланка.
  • Секція питань та відповідей також включає представлення учасників зустрічі, час регламентований.

Передбачається проведення трьох секцій:

  • Agricultural products
  • Industrial products
  • Tourism (inbound & outbound)

Зустріч відбудеться у форматі онлайн, за допомогою системи ZOOM. Посилання в кімнату вебінару буде надіслано всім зареєстрованим учасникам на пошту за день до події.

Реєстрація за посиланням

Програма форуму

Є можливість стати партнерами заходу та виступити з презентацією про компанію. Розміщення інформації про партнерів, статус партнера заходу – відповідний сертифікат та постер, розповсюдження інформації – комерційної пропозиції про партнера іноземним партнерам (за умови наявності англомовної інформації), виступ-презентація української компанії під час онлайн-конференції (зі свого ПК або можна приїхати в ТПП України, де буде наше підключення); організація окремого Zoom кабінету для B2B-переговорів із закордонними партнерами. Вартість пакету – 2000 грн.

Переваги участі в онлайн-форумі:

– отримаєте корисні прикладні матеріали, що стосуються роботи на ринку Шрі-Ланки;

– кожен матиме змогу презентувати продукцію чи послуги своєї компанії іншим учасникам заходу;

– участь у прямих переговорах в секціях (за сферами діяльності), можливість предметного спілкування з потенційними партнерами (за вимогою учасника).

Контакти для довідок:

ast-ier@ucci.org.ua, dept.ier@gmail.com, тел.: +38 095 546 65 09;

zva-zed@ucci.org.ua, тел.: +38 050 366 49 97.

Джерело: www.ucci.org.ua