Онлайн-конференція: «Україна-Індонезія: можливості ділової співпраці»

В рамках проведення Четвертої міжурядової українсько-індонезійської Комісії з економічного та технічного співробітництва 3 серпня 2022 (10:00-12:00) відбудеться онлайн-конференція «Україна-Індонезія: можливості ділової співпраці», організаторами якої виступають Торгово-промислова палата України та Індонезійська торгово-промислова палата. Форум відбудеться за активної підтримки Посольств обох країн.

РЕЄСТРАЦІЯ за посиланням

Програма заходу передбачає пленарну частину та роботу в трьох секціях, а саме транспортно-логістичні питання, сільське господарство та продовольчий сектор, а також енергетика.

  • Формат заходу – онлайн
  • Мова – англійська

Від індонезійської сторони участь у форумі братимуть офіційні та ділові кола. Детальний список індонезійських компаній буде оприлюднено найближчим часом.

Учасникам форуму надаватимуться корисні інформаційні матеріали про особливості торговельного та інвестиційного співробітництва з Індонезією.

Контактні особи в ТПП України:
Анна Любима тел.: +380955466509, email: dept.ier@gmail.com,
Валерія Забашта +380503664997, valeryz.2393@gmail.com.

З питань акредитації преси прохання звертатися за ел. поштою: press@ucci.org.ua   

Індонезія є найбільшою економікою в Південно-Східній Азії та членом Великої двадцятки (G20).
Основними експортними товарами Індонезії є: каучук, текстильні товари, пальмова олія та її похідні, какао та кава, тропічні фрукти, риба та морепродукти, меблі та товари лісового господарства, а також різні готові та упаковані продукти харчування. Індонезія потребує українських зернових, молочних продуктів та ягід, органічної продукції, зернобобових культур. Також острів Балі є найпопулярнішим напрямком в країні серед українських туристів. Двосторонній товарообіг між Україною та Індонезією 2021 року перевищив 1,01 млрд дол. США.

Джерело: www.ucci.org.ua