Organic Ukraine Business Hub CEREALS – перший експортний альянс органічних компаній в Україні

Громадська спілка виробників органічних сертифікованих продуктів Органічна Україна за підтримки Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» та у партнерстві з Офісом з Просування Експорту створила перший в Україні органічний експортний альянс для пошуку нових ринків продажів зернової продукції з доданою вартістю – Organic Ukraine Business Hub CEREALS.

Проєкт Organic Ukraine Business Hub (OUBH), органічний експортний альянс, платформа для співробітництва операторів органічного виробництва, що мають амбіції до підвищення інтернаціоналізації свого бізнесу.

Organic Ukraine Business Hub CEREALS об’єднує ключових переробників органічних зернових, що пропонують внутрішньому та зовнішньому ринкам органічні крупи. Компанії переробники є сталими та відомими на ринку з власним брендом, із давніми партнерськими зв’язками постачання органічної сировини та досвідом з експорту.

Діяльність альянсу розділена на 3 етапи та триватиме 17 місяців:

  • на першому етапі, який орієнтовно триватиме 7 місяців, альянс аналізуватиме потенційні ринки та на основі первинного дослідження, розробленого Офісом з просування експорту, обере ринок у фокусі органічного виробництва круп та пластівців для подальшого таргетування;
  • другий етап націлений на міжнародну співпрацю в рамках обраного ринку;
  • на третьому етапі передбачено аналіз результатів та планування подальшої діяльності.

Більше інформації на сайті www.organicukraine.org.ua/events/oubhc/