АТ «Ощадбанк» із метою посилення кредитної підтримки агропромислового комплексу розпочало співпрацю з компанією UKRAVIT. Так, у рамках нової партнерської програми клієнти-аграрії можуть отримати кредит в «Ощадбанку» на загальну суму до 10 млн грн на придбання всього необхідного для посівної, повідомляє прес-служба банку.

Уточнюється, що в перші 6 місяців фінансування надається без забезпечення та за процентною ставкою від 0,01% річних, а графік погашення адаптовано до сезонності бізнесу.

«Ми розуміємо, що підприємства АПК мають працювати за будь-яких умов. Це стратегічно важлива галузь для України. Сьогодні в країні триває посівна кампанія. Від її результатів залежить майбутній урожай і те, що кожен українець матиме у своєму споживчому кошику вже за пів року. Ощадбанк готовий надавати всебічну підтримку сільськогосподарським і фермерським підприємствам. Ми запрошуємо аграріїв скористатися вигідними умовами партнерської програми з UKRAVIT. Звертайтеся. Ми, як і ви, працюємо», – зазначив голова правління «Ощадбанку» Андрій Пишний.

Також повідомляється, що перший кредит за цією програмою отримало фермерське господарство із Запорізької області, яке займається вирощуванням озимої пшениці, ячменю, соняшнику, гороху й інших культур. Так, участь у партнерській програмі дозволила господарству придбати необхідний для посівної кампанії матеріал на вигідних умовах.

Джерело: Інформаційно-аналітичне агентство «АПК-Інформ»