Партнерська зустріч Агенцій економічного розвитку та інвестиційних установ Дніпропетровської області

20 грудня 2018 року відбулась партнерська зустріч Агенцій економічного розвитку та інвестиційних установ Дніпропетровської області. Ініціатором зустрічі виступило Дніпропетровське регіональне інвестиційне агентство (DIA), зібравши всіх учасників Комунікаційної партнерської платформи.

До зустрічі долучились наші партнери з:

  • UkraineInvest;
  • Інвестиційно-інноваційного центру;
  • Агентства розвитку Дніпра;
  • Криворізької міської ради;
  • Інституту розвитку міста Кривого Рогу;
  • Агенції економічного розвитку міста Павлоград;
  • Бізнес клубу Павлоград;
  • Агенції сталого розвитку міста Тернівка;
  • Дніпропетровської Торгово-промислової палати;
  • Центру підтримки малого та середнього бізнесу.

Під час жвавої дискусії присутні поділились досвідом участі в міжнародних виставках, заходах на національному та регіональному рівнях. Окремо були розглянуті сфери зацікавленості компаній-інвесторів, специфіка роботи з інвесторами в залежності від країни походження, формат подачі інвестиційно привабливих об’єктів потенційному інвестору та проблемні питання створення та розвитку індустріальних парків.

Серед планів на 2019 рік були озвучені вже традиційні заходи у Дніпропетровському регіоні, зокрема DEF’2019. Із найближчих – конференція в лютому, яка ініційована DIA спільно з Центром розвитку місцевого самоврядування у Дніпропетровській області (детальніше про захід буде повідомлено пізніше на сайті DIA).

Оцінюючи роботи інвестиційної команди регіону Валентина Затишняк, директорка DIA, зазначила: «У порівнянні з іншими регіонами України за підсумками 2017 року, Дніпропетровська область посідає перше місце за обсягами капітальних інвестицій та друге місце за обсягами прямих іноземних інвестицій (3,8 млрд доларів США). Досягнення таких показників багато в чому обумовлено саме нашими спільними партнерськими зусиллями у представленні Дніпропетровщини на національному та міжнародному рівнях через інвестиційні інструменти, такі як Інвестиційний паспорт, Інвестиційний портал, Каталог інвестиційних проектів та пропозицій, Інвестиційна інтерактивна карта земельних ділянок, що дають змогу отримати вичерпну та повноцінну інформацію про особливості нашого регіону».

«Дніпропетровська область є лідером за багатьма показниками у сфері залучення інвестицій серед інших регіонів Східної України. Ви максимально відстежуєте тренди у представленні області, випускаючи якісні інвестиційні інструменти. Також необхідно приділити увагу висвітленню «історій успіху» діяльності українських та іноземних підприємств на території Дніпропетровщини, адже саме позиціонування регіону через успішні історії додає позитивної ваги території, при її подальшому представленні потенційним інвесторам» – повідомив Олексій Іванченко, регіональний представник UkraineInvest у Східній Україні.

Учасники зустрічі висловили задоволення станом налагодженої співпраці та підкреслили значний потенціал у її поглиблені задля просування позитивного іміджу Дніпропетровщини як надійного партнера.

Фото можна переглянути за посиланням.