Петриківська ОТГ зацікавила потенційних інвесторів перспективою створення виробництва органічної продукції

З початку 2020 року експерти DIA зосередились на аналізі інвестиційного потенціалу об’єднаних територіальних громад області, а також визначенні їх унікальності та перспективних напрямів подальшого розвитку.

В рамках цієї ініціативи, на регіональному інвестиційному порталі було опубліковано профіль Петриківської селищної ОТГ. У виданні представлена загальна інформація про громаду, її особливості, а також інвестиційні можливості та ресурси. Зокрема, селищною громадою запропоновано проєкти, пропозиції та земельні ділянки для потенційних інвесторів.

Однією з цих ділянок зацікавились представники компанії «G64», яка вивчає можливість реалізації в Дніпропетровській області інвестиційного проєкту з утримання та розведення їстівних земноводних.

В результаті, відбулась зустріч Валентини Затишняк, директорки Дніпропетровського інвестиційного агентства, з представниками компанії та організовано виїзд у громаду, де була проведена робоча нарада з фахівцями ОТГ.

«Дніпропетровська область є одним із найбільш інвестиційно привабливих регіонів України, а DIA постійно шукає цікаві й нестандартні ідеї та ініціативи. Тому агентство забезпечить супровід проєкту з виробництва органічної продукції» – зазначила Валентина Затишняк.

Після переговорів та ознайомлення з відповідною ділянкою, експертами DIA та представниками компанії «G64» були підведені підсумки та окреслені перспективні напрямки реалізації інвестиційного проєкту.

 

«Наразі, найбільшим ринком збуту органічної продукції є країни ЄС. Ми вбачаємо значні перспективи для зростання у цьому виді діяльності, адже зазначена ніша в Україні є вільною, а попит на продукцію такого типу постійно підвищується при відносно легких умовах виходу на цей ринок» – відмітив представник компанії «G64».

DIA продовжує аналізувати громади області та формувати їх інвестиційні профілі з запропонованими ділянками, проєктами та пропозиціями. Більш детальну інформацію Ви можете отримати на сайті за посиланням.