Пільговий режим експорту до ЄС, Великої Британії, Країн Європейської асоціації вільної торгівлі

Запрошуємо представників мікро-, малого та середнього бізнесу, органів місцевого самоврядування, що працюють з бізнесом, громадські організації, бізнес об’єднання та експортерів, до участі вебінарі на тему: “Пільговий режим експорту до ЄС, Великої Британії, країн Європейської асоціації вільної торгівлі. Конвенція Пан-Євро-Мед” в рамках «Антикризової платформи «Об’єднаний економічний фронт двох регіонів», яку реалізують Чернігівська ТПП в партнерстві з Дніпропетровською ТПП за підтримки ПРООН у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансування Європейського Союзу

Тема вебінару: “Пільговий режим експорту до ЄС, Великої Британії, країн Європейської асоціації вільної торгівлі. Конвенція Пан-Євро-Мед”

18 жовтня 2022 о 10:30

Учасники дізнаються:

  • Країни, що відкрили свої ринки для українського експорту на пільгових умовах
  • Підтримка української економіки через скасування тарифних та нетарифних обмежень нашого експорту під час війни.
  • Які можливості відкрились для експортерів та як ними скористатись.
  • Конвенція Пан-Євро-Мед. Зміна принципів сертифікації походження українського експорту. Як це працює?

Спікером вебінару виступить президент Чернігівської регіональної торгово-промислової палати Костянтин Іванов. Має понад 15 років досвіду консультування суб’єктів малого та середнього бізнесу з юридичних питань, питань ведення господарської та зовнішньоекономічної діяльності, операційної діяльності, маркетингу.

Реєструйтесь за посиланням

Завдяки підтримці ПРООН у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансування Європейського Союзу участь у заході є безкоштовною.

Маєте запитання? Телефонуйте нам (056)374-94-12 (10)

Джерело:  www.dcci.ua