Програма UNIC грантової підтримки українського середнього та малого бізнесу (SMEs)

UNIC шукає вмотивований український бізнес, який готовий відкривати нові можливості для розвитку через вихід на міжнародні ринки або залучення іноземних інвестицій!

Грантова програма є відповіддю на виклик перед малими та середніми українськими підприємствами, що змушені шукати нові можливості для збереження власного бізнесу в умовах повномасштабної війни в Україні.

Ми пропонуємо вам податися на грантовий конкурс, який дозволить впровадити на вашому підприємстві практики комплаєнсу, необхідні для розвитку бізнесу з міжнародними партнерами або донорами.

До 5 тис. євро зможуть отримати ті малі та середні підприємства, які працюють:

  • для розбудови інфраструктури України;
  • в реальному секторі економіки (виробництво товарів, будівництво, сільське господарство, тощо);
  • fintech та IT компанії;
  • надають послуги, необхідні для відновлення України.

Заявки приймаються на електронну адресу info@unic.org.ua до 17 жовтня 2022 року.

Анкета для участі

Детальну інформацію про грантову програму та умови участі можна завантажити за посиланням

Якщо ваш бізнес планує виходити на міжнародний ринок/донорів, або бути контрагентом міжнародних партнерів чи брати участь у державних тендерах з відновлення України – ви маєте можливість запровадити комплаєнс практики за допомогою гранту від UNIC.

Кризи – це нові можливості. Скористайтеся грантом від UNIC, щоб вивести свій бізнес на новий рівень та підтримати економіку України! Разом – переможемо!

Проєкт реалізується за підтримки Антикорупційної ініціативи ЄС (EUACI) – провідної антикорупційної програми підтримки в Україні, що фінансується ЄС, співфінансується і впроваджується Міністерством закордонних справ Данії.

Джерело: www.gurt.org.ua