Пропозиції житлової забудови від громад Дніпропетровщини

З початку повномасштабного вторгнення в Україну, держава-терорист вже зруйнувала понад пів сотні житлових будинків та дві тисячі приватних багатоквартирних будівель в регіоні, кількість яких щодня зростає. Крім того Дніпропетровська область стала найбільшим українським хабом для вимушено переміщених осіб, чисельність яких перевищує 370 тис. осіб. Зазначені обставини, формують передумови для актуалізації проєктів у сфері житлової забудови.

І щоб Дніпропетровщина якнайшвидше змогла повернутися до нормального життя, потрібно не лише перемогти агресора, а й відновити економіку та відбудувати зруйноване.

Пріоритетне завдання регіону – щоб кожен вимушений переселенець міг знову отримати власну домівку. І що швидше відбуватиметься відновлення економіки, то швидше це завдання вдасться виконати.

На Дніпропетровщині 32 громади регіону пропонують під житлову забудову 65 земельних ділянок загальною площею ≈ 1880 га. Зазначені території можуть бути використані як для житлового будівництва, так і для будівництва сучасного модульного житла для переселенців.

Наприклад, на відстані 50 км від м. Дніпро, навпроти жилого мікрорайону, знаходиться вільна від забудови територія, загальною площею 50 га. Це комунальні землі, що пропонуються містом Кам’янське для продовження будівництва мікрорайонів. На території, що пропонується забудовникам, наявна можливість підключення до інженерних мереж.

А для котеджного будівництва можна розглянути пропозицію від Підгородненської міської громади, Дніпровського району. Це 33 га вільної від забудови землі, комунальної власності, що знаходиться на відстані 29 км від м. Дніпро. Також у наявності зручна логістична розв’язка та інженерна інфраструктура.

Цікаві пропозиції під житлову забудову є також у таких містах області, як: Павлоград, Кривий Ріг, Верхньодніпровськ, Жовті Води, Вільногірськ, Новомосковськ та інші, інформацію щодо яких можна отримати за відповідним запитом на електронну адресу: email info@dia.dp.ua.