Проєкт «Допомога українським компаніям у виході на міжнародні ринки»

Запрошуються українські компанії, які готові експортувати свою продукцію, шукають нові ринки збуту та партнерів, скористатися можливостями проєкту «Допомога українським компаніям у виході на міжнародні ринки».

Проєкт має на меті підтримати підприємства малого та середнього бізнесу (переважно з постраждалих регіонів України), які втратити ринки збуту продукції, мають продукт з експортним потенціалом, не зупинили виробничий процес та хочуть продовжити розвиток експорту в нових умовах.

Підприємство, яке відповідає вимогам, отримує комплексний консалтинг від професійних експертів з експортного консалтингу щодо пошуку нових ринків збуту, партнерів, розробки дорожньої карти виходу на іноземні ринки та супровід в процесі реалізації.

Перевага надається підприємствам малого та середнього розміру, які:

  • втратили ринки збуту продукції;
  • втратили ринки сировини та матеріалів;
  • мають продукт з експортним потенціалом та не зупинили виробничий процес.

Компанія, яка пройде відбір для участі в Проєкті, отримує Безкоштовно ( або за умови часткового покриття витрат) набір послуг від професійних експертів з експортного консалтингу щодо пошуку партнерів за кордоном, підбір потенційних клієнтів та покупців продукції, а також аналіз експортної стратегії компанії для виходу на іноземні ринки.

Консультації проводитимуться з можливістю часткового покриття, за умови попередньої реєстрації та відповідності учасників до критеріїв Програми.

Заявки приймаються з 27 червня 2022 17:00 до 10 липня 2022 18:00 

РЕЄСТРАЦІЯ 

Звертайтеся до нас, у разі виникнення питань:
 +38 (044) 461 98 17, ucci.export@gmail.com;
Ольга Шубіна, soo-ird@ucci.org.ua;
Марина Охромєєва, mgb-zed@ucci.org.ua

Програма організована Торгово-промисловою палатою України в рамках програми «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Детальніше за посиланням.

Джерело: www.ucci.org.ua