Рада експортерів та інвесторів України: новий рівень викликів і амбіцій

МЗС України запрошує підприємців, власників, а також топменеджерів компаній, які зацікавлені в розвитку експорту та відкритті нових ринків збуту, долучитись до роботи в рамках Ради експортерів та інвесторів України.

«Пандемія COVID-19 створює неймовірні виклики для глобалізованої світової торгівлі. У найближчі місяці всі, без виключення, країни у світі розроблятимуть нові плани подолання наслідків економічної лихоманки. Ми теж не стоїмо на місці. Для посилення захисту та просування економічних інтересів українського бізнесу за кордоном МЗС України перезапускає роботу Ради експортерів та інвесторів», – зазначив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

Рада експортерів та інвесторів України має об’єднати бізнес з галузей економіки з високим експортним потенціалом для того, щоб:

  • визначити найбільш пріоритетні регіони світу з точки зору привабливості для українського експорту та забезпечення економічної безпеки України;
  • визначити найбільші виклики для українських експортерів за кордоном, на подолання яких має бути спрямована політико-дипломатична робота МЗС України;
  • сформувати перелік практичних кроків, які, в межах компетенцій, можуть бути реалізовані закордонними дипломатичними установами України для сприяння залученню прямих іноземних інвестицій в Україну.

Якщо Ви хочете долучитись до Ради експортерів та інвесторів України, просимо заповнити онлайн-форму до 17 квітня 2020 року.

Джерело: МЗС України