Робоча зустріч з Надзвичайним та Повноважним Послом Румунії в Україні

Вчора, 14 листопада 2018 р. у Дніпропетровській обласній раді відбулась робоча зустріч Голови обласної ради Гліба Пригунова з Надзвичайним та Повноважним Послом Румунії в Україні Крістіан-Леоном Цуркану. У зустрічі взяла участь директорка Дніпропетровського регіонального інвестиційного агентства (DIA) Валентина Затишняк.

Під час зустрічі обговорювались можливості поглиблення економічного співробітництва Румунії з регіонами України. Тому задля формування позитивного іміджу Дніпропетровщини, як надійного партнера Послу Румунії в Україні було презентовано Інвестиційний паспорт Дніпропетровської області, у якому висвітлено інвестиційний клімат регіону, аналіз структури економіки, ключові особливості та пріоритетні напрямки інвестування, інвестиційні проекти і пропозиції, а також території для реалізації проектів.

Надзвичайний та Повноважний Посол Румунії в Україні Крістіан-Леон Цуркану відзначив, що дієвим інструментом зближення між Дніпропетровщиною та Румунією  стане відкриття  Почесного Консульства на території регіону.

Сторони висловили сподівання, що головування Румунії у Європейському Союзі, яке розпочнеться з 1 січня 2019 року, сприятиме поглибленню партнерських відносин Румунії з регіонами України, особливо з Дніпропетровщиною, а також нарощуванню експорту українських товарів на ринки ЄС.

Подальше обговорення пріоритетних напрямків співробітництва Дніпропетровщини та Румунії заплановано 15 листопада під час панельних дискусій в рамках Дніпровського економічного форуму DEF’2018.